Warunki korzystania z serwisu
Prawa autorskie

Wszelkie prawa do niniejszej strony internetowej dostępnej w domenie www.crsoft.com.pl (zwanej dalej: Serwisem) przysługują CR SOFT Marek Krzaczkowski, NIP 6931119048 , nr REGON 356889450, adres: ul. ks. Józefa Kurzei 2 /LU3, 31-618 Kraków

Wszelkie prawa do Serwisu oraz jego zawartości w tym projektu graficznego i struktury logicznej, znaków towarowych, nazw handlowych, wzorów przemysłowych oraz do wszystkich utworów w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631, z późn. zm.) zamieszczonych w Serwisie, przysługują CR SOFT lub innym podmiotom będących ich właścicielami na podstawie odrębnych umów zawartych pomiędzy CR SOFT a dysponentami poszczególnych marek lub treści.

Treści zawarte w Serwisie można wykorzystywać wyłącznie do niekomercyjnego użytku osobistego. Kopiowanie jakichkolwiek elementów Serwisu, informacji, tekstów, zdjęć, znaków towarowych lub innych elementów graficznych zamieszczonych w Serwisie w celu wykorzystania w całości lub w części, w tym w formie zmodyfikowanej w celu komercyjnym lub publicznym, bez uzyskania uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione.

Ograniczenie odpowiedzialności

Przykładamy wielką wagę do doboru treści umieszczonych w Serwisie, jednakże całkowite wykluczenie błędów nie jest jednak możliwe, dlatego nie udzielamy gwarancji odnośnie aktualności, prawidłowości i kompletności informacji. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje podejmowane przez użytkowników na podstawie informacji zawartych w Serwisie ani za skutki wykorzystania tych informacji przez użytkowników.

Pobieranie jakichkolwiek plików ze strony Serwisu następuje na własną odpowiedzialność użytkownika. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne szkody, spowodowane pośrednio lub bezpośrednio przez pobieranie lub korzystanie z plików dostępnych w Serwisie.

Zmiany treści

Zastrzegamy sobie prawo do modyfikowania, usuwania, dodawania treści oraz funkcjonalności znajdujących się w Serwisie w każdym czasie.

Odnośniki do innych stron internetowych

Serwis może zawierać odnośniki (linki) do innych stron internetowych, na których zawartość nie mamy wpływu, w szczególności nie ponosimy odpowiedzialności za treści tych stron internetowych ani za jakiekolwiek umieszczone tam materiały tekstowe, graficzne lub inne, jak również za wykorzystanie ich przez użytkowników.

Warunki korzystania z serwisu

Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację warunków  opisanych powyżej oraz w polityce prywatności . CR SOFT może zmieniać warunki korzystania z Serwisu poprzez aktualizację powyższych treści.

Uwagi do serwisu

Uwagi o dostrzeżonych błędach prosimy przesyłać na adres e-mail: info(at)crsoft.com.pl

Newsletter

Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowościach.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Bądź na bieżąco,
zapisz się do newslettera