Szkolenia obsługa programów CAD Decor PRO – CAD Decor – CAD Kuchnie

Szkolenia z obsługi programów.

Witaj, nazywam się Marek Krzaczkowski, serdecznie zapraszam Cię do udziału w szkoleniach organizowanych przez naszą firmę. Zajęcia edukacyjne prowadzone są przez wyspecjalizowaną kadrę dydaktyczną z wieloletnią praktyką i doświadczeniem w zakresie realizacji szkoleń. Jesteśmy autoryzowanym partnerem szkoleniowym CAD Projekt K&A. Dysponujemy pracownią komputerową wyposażoną w odpowiedni sprzęt, oprogramowanie oraz materiały dydaktyczne.
 
Naszą ofertę szkoleniową dobieramy pod kątem różnych potrzeb naszych klientów. W celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług szkoleniowo-rozwojowych korzystamy i upowszechniamy dobre praktyki branżowe. Na życzenie organizujemy szkolenia zamknięte dopasowane do potrzeb konkretnej działalności. 
 
Uwaga, jeśli nie jest zaznaczone inaczej, szkolenia dotyczą aktualnie obowiązującej wersji programu.
Marek Krzaczkowski

Szkolenia finansowane przez Urzędy Pracy

Współpracujemy z urzędami pracy w zakresie organizacji szkoleń dla osób bezrobotnych oraz podnoszących kwalifikacje zawodowe. 
Jesteśmy jednostką szkoleniową zarejestrowaną w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych. 

Szkolenia stacjonarne oraz online

W naszej ofercie znajdziecie Państwo tradycyjne szkolenia stacjonarne oraz szkolenia online. Te ostatnie prowadzone są poprzez Internet za pomocą środków komunikacji elektronicznej dzięki czemu są dostępne dla każdego niezależnie od lokalizacji w której mieszka. Uczestnikom szkoleń online zapewniamy dwukierunkową komunikację, zarówno w odbiorze informacji jak i również w zakresie weryfikacji postępów w nauce (prowadzący zajęcia ma podgląd na pulpit komputera uczestnika szkolenia). Uczestnicy szkolenia mogą wzajemnie się widzieć i słyszeć. W celu zapewnienia jakości szkoleń ilość uczestników danego szkolenia online jest limitowana do 8 osób (podobnie jak podczas szkoleń stacjonarnych). 

Terminarz najbliższych planowanych szkoleń, kliknij na wybranej pozycji, aby zapoznać się ze szczegółami.

Uwaga, podane poniżej ceny są cenami brutto (zawierają 23% podatku VAT)

28 lut

Szkolenie online - dokumentacja techniczna w programie CAD Decor PRO

28/02/2024    
9:00 am - 12:15 pm
Praca w module dokumentacji technicznej programu CAD Decor PRO 4.x (funkcjonalność dostępna również w programach CAD Decor 4.x i CAD Kuchnie 8.x) Sposób organizacji Szkolenia [...]
18 mar

Szkolenie - obsługa programu CAD Decor 4.x z modułem Renderingu Profesjonalnego

Dwudniowe szkolenie z obsługi programu CAD Decor 4.x adresowane jest do osób pragnących poznać pełną funkcjonalność programu. Intensywny kurs obsługi programu podczas, którego poznasz wszystkie [...]
18 mar

Szkolenie kompleksowe - CAD Decor PRO - podstawy obsługi programu z elementami zaawansowanymi

Trzydniowe szkolenie CAD Decor PRO – podstawy obsługi programu z elementami zaawansowanymi adresowane jest do osób pragnących poznać pełną funkcjonalność programu. Intensywny kurs obsługi programu podczas, którego [...]
25 mar

Szkolenie online - zacznij pracę w programach CAD Decor PRO 4.x/ CAD Kuchnie 8.x / CAD Decor 4.x

Szkolenie aktualizacyjne - zacznij pracę w programach CAD Decor PRO 4.x/ CAD Kuchnie 8.x Jeśli nadal pracujesz w starej wersji programu to szkolenie jest dla [...]
26 mar

Szkolenie stacjonarne - Rendering Profesjonalny - Path tracing - wizualizacja projektów

Szkolenie stacjonarne w Krakowie Rendering Profesjonalny - Path tracing - wizualizacja projektów Szkolenie dedykowane każdemu kto chce poprawić jakość swoich wizualizacji, obejmuje zagadnienia dotyczące tworzenia [...]

Zastanawiasz się, które szkolenie jest dla Ciebie ? Zadzwoń do nas, doradzimy Ci, tel. 12 649 99 96

Uczestnicy szkoleń nie posiadający własnego programu a chcący utrwalić wiedzę po szkoleniu mogą skorzystać z możliwości pozyskania miesięcznej licencji edukacyjnej wybranego programu.

(Uwaga, licencja edukacyjna służy wyłącznie celom edukacyjnym, wyklucza tworzenie projektów w celach komercyjnych, udostępniana jest osobom nieposiadającym własnej licencji programu. Osoby korzystające z komercyjnych wersji testowych programu czasie krótszym niż 12 miesięcy, mogą spotkać się z odmową udostępnienia bądź aktywacji wersji edukacyjnej, status użytkownika może zostać zweryfikowany podczas aktywacji licencji)

Ze względów organizacyjnych zgłoszenia na szkolenie prosimy przesyłać najpóźniej na dwa dni przed rozpoczęciem planowanego szkolenia.

Zajęcia prowadzone są w siedzibie naszej firmy w Krakowie ul. ks. Józefa Kurzei 2 /LU3 lub innych wskazanych w terminarzach miejscach (sprawdź jak dojechać)

Przed przystąpieniem do szkolenia zalecamy, zapoznanie się z instrukcją obsługi programu z którego będzie przeprowadzane szkolenie. Instrukcję w formie elektronicznej, znajdziesz w zakładce POMOC

Szkolenia zaawansowane zakończone są testem praktycznym/egzaminem.

Po pozytywnym ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje certyfikat i zaświadczenie udziału.

cad decor pro certyfikat szkolenie

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty !!!

Zaplecze techniczne

Pracownia komputerowa

Do Państwa dyspozycji oddajemy ośmioosobową pracownię komputerową wyposażoną w niezbędne oprogramowanie oraz wydajne komputery oparte na procesorach klasy Intel Core i7 i kartach graficznych nVidia GTX/RTX. 

Salka szkoleniowa

Każdy uczestnik pracuje indywidualnie na dedykowanym komputerze, otrzymuje materiały szkoleniowe oraz miesięczną wersję edukacyjną programu (dotyczy szkoleń zaawansowanych).

sala szkoleniowa crsoft kraków

Poznaj wirtualną rzeczywistość

Uczestnicząc w szkoleniach zaawansowanych masz okazję obejrzeć wykonany w trakcie zajęć projekt za pomocą systemu wirtualnej rzeczywistości HTC Vive VR.

Newsletter

Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowościach.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Bądź na bieżąco,
zapisz się do newslettera