Nowości w CAD Kuchnie 7

Nowości w CAD Kuchnie Standard / CAD Kuchnie MAX wersja 7.x

Programy CAD Kuchnie Standard oraz CAD Kuchnie Max w wersji 7.0 zostały wzbogacone o nowy interfejs modułu wizualizacji oraz moduł dokumentacji. Wersje wyposażone w Rendering Profesjonalny umożliwiają pracę z nowym, rewolucyjnym silnikiem renderującym path tracing. Zapraszamy do obejrzenia dwóch krótkich filmów i zapoznania się z nowościami. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu telefonicznego, nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Nowy interfejs modułu wizualizacji

Praca w nowym module wizualizacji staje się łatwiejsza i bardziej intuicyjna. Przebudowany interfejs podzielony na trzy panele umożliwia czytelny dostęp do właściwości materiałów oraz ustawień sceny i świateł.

Dokumentacja techniczna

Nowy moduł umożliwia szybkie wygenerowanie profesjonalnej dokumentacji technicznej projektu. Użytkownik ma do dyspozycji możliwość generowania rzutów z góry ( w tym rzuty na różnych poziomach przecięcia), kładów ścian i przekrojów pomieszczeń. Całość uzupełniają proste w użyciu narzędzia wymiarowe, podstawowe narzędzia rysunkowe, pola opisowe, symbole  i możliwość wstawiania dodatkowych zdjęć. 

Rendering Profesjonalny

Posiadacze modułu Renderingu Profesjonalnego mogą cieszyć się możliwością renderowania wizualizacji za pomocą rewolucyjnej metody obliczeniowej path tracing. Dzięki zaawansowanym algorytmom fotorealistyczne wizualizacje są generowane zaledwie w ciągu kilku minut. Dodatkowym usprawnieniem są wbudowane narzędzia postprodukcji umożliwiające wygodną korektę i dopasowanie wizualizacji do własnych preferencji estetycznych. Korekty możliwe są w zakresie: ekspozycji światła, kontrastu, gammy, redukcji jasności oraz balansu bieli. Ponadto możliwe jest użycie gotowych, predefiniowanych filtrów sceny.

Podobają Ci się nowości

Wypełnij formularz, przygotujemy dla Ciebie wyjątkowa ofertę

Newsletter

Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowościach.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Bądź na bieżąco,
zapisz się do newslettera