Konkurs Wnętrze Roku Pfleiderer

Konkurs „Wnętrze Roku Pfleiderer” oficjalnie rozpoczęty!

Wystartowała pierwsza edycja konkursu dla architektów, inwestorów i wykonawców „Wnętrze Roku Pfleiderer 2019”. Realizacje, w których zastosowano materiały Pfleiderer, można zgłaszać do 31 października br. rejestrując je na platformie wnetrzeroku.com

Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych, w pełni ukończonych realizacji w branży wykończenia wnętrz oraz meblarskiej. Organizatorowi zależy na promowaniu i nagradzaniu biur architektonicznych oraz firm, które pracują z produktami Pfleiderer.

„Wnętrze Roku Pfleiderer” to także świetnia okazja do przyjrzenia się aktualnym trendom w aranżacji przestrzeni, w której spędzamy czas poza domem. Jak wygląda wnętrze praktyczne, komfortowe a jednocześnie modne? Odpowiedzi na to pytanie będzie szukało profesjonalne jury – dziewięć ekspertek, które design znają od podszewki.

W konkursie “Wnętrze Roku Pfleiderer” chcemy zaprezentować i docenić najlepsze realizacje w obszarach, które nie zawsze są uwzględniane w konkursach branżowych, a które zasługują na uznanie. Projektowanie przestrzeni publicznych, komercyjnych, np. dla branży HoReCa czy służby zdrowia, wymaga ogromnej wiedzy, znajomości materiałów i przepisów. Takie wnętrza także powinny być nie tylko użyteczne ale i atrakcyjne wizualnie. Wraz z zespołem doświadczonego jury poszukujemy właśnie takich projektów, które skutecznie łączą obie te cechy – komentuje Nina Giergowska, Koordynator Działu Obsługi Obiektowej Pfleiderer.

Konkurs

Kategorie konkursowe

Obiekty zrealizowane, po odbiorze końcowym wykonane w okresie 01.01.2018 – 31.10.2019, mogą być zgłaszane w ośmiu kategoriach. Na zwycięzców trzech pierwszych miejsc czekają nagrody finansowe, z kolei w każdej kategorii przyznane zostanie jedno wyróżnienie nagrodzone wyjazdem organizowanym przez Pfleiderer dla maksymalnie 2 osób – autorów projektu. Kategorie są następujące:

  • Wnętrza hotelowe – hotele, pensjonaty, aparthotele
  • Opieka zdrowotna – szpitale, hospicja, senatoria, apteki, przychodnie
  • Wnętrza biurowe
  • Budynki edukacji zbiorowej – przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe
  • Wnętrza HORECA – restauracje, bary, puby
  • Wnętrza użyteczności publicznej
  • Handel detaliczny i sieci handlowe
  • Spa i Sport – siłownie, fitness, baseny, stadiony, centra Spa&Wellnes

Platforma zgłoszeń konkursowych: www.wnetrzeroku.com/login

Więcej szczegółów: www.wnetrzeroku.com/regulamin-konkursu

Newsletter

Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowościach.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Bądź na bieżąco,
zapisz się do newslettera