Fotorelacja z archiDAY warsztaty CAD Decor PRO

Fotorelacja z archiDAY 2023 - Warsztaty CAD Decor PRO

W dniach 7-10 listopada, podczas archiDAY mieliśmy przyjemność współuczestniczyć jako partner szkoleniowy w warsztatach projektowych poświęconych obsłudze oprgoramowania CAD Decor PRO.
 
Prowadzący warsztaty, doświadczeni specjaliści z zakresu CAD Decor PRO (Marek Krzaczkowski z CR SOFT,  Anna Sosnowska i Anastazja Dublaga z CAD Projekt K&A oraz Maciej Dańczura Pracownia CAD Decor), przekazali wiele praktycznych wskazówek i technik pracy w oprogramowaniu. Dzięki temu uczestnicy mogli opanować nowe umiejętności oraz inspiracje do tworzenia coraz lepszych projektów. Spotkania z nami to nie tylko możliwość bezpłatnego poszerzenie kompetencji związanych z programem CAD Decor PRO, ale również doskonała okazja do integracji i wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami. 
 
Oprócz trenerów, podczas warsztatów użytkownicy programów mogli również spotkać na żywo osoby z którymi często znają się tylko z kontaktów telefonicznych, byli to: Małgorzata Kubaszewska, Ania Spalony, Agnieszka Siemion-Piechowiak oraz Marcin Pietrzyk z CAD Projekt K&A.
 
ArchiDAY jest organizatorem szeregu wydarzeń i spotkań branżowych, w tym również tych dostępnych podczas Biznesowych Targów Wnętrz Warsaw Home & Contract. Warsztaty CAD Decor PRO były skierowane do obecnych oraz przyszłych użytkowników oprogramowania, w szczególności do architektów, projektantów wnętrz oraz osób związanych z branżą wnętrzarską. Tegoroczna edycja obywała się pod patronatem takich marek jak Stargres MAPEI PolskaDziękujemy, za wspólnie spędzony czas!
 

Newsletter

Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowościach.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Bądź na bieżąco,
zapisz się do newslettera