obserVeR - przenieś swój projekt do wirtualnej rzeczywistości

obserVeR – to dodatkowa, bezpłatna aplikacja wchodząca w skład programów CAD Decor PRO oraz CAD Decor i CAD Kuchnie wyposażonych w moduł Renderingu Profesjonalnego. Za jej pomocą możesz wirtualnie przenieść się do właśnie zaprojektowanego wnętrza, spacerować oraz zajrzeć do każdego zakamarka 🙂

Jedyne co potrzebujesz to jeden z naszych programów wyposażonych w moduł Renderingu Profesjonalnego, komputer spełniający wymogi techniczne oraz okulary wirtualnej rzeczywistość HTC Vive. Mając przygotowany projekt, zapis projektu do aplikacji obserVeR odbywa się za pomocą jednego przycisku “eksportuj projekt” 

Zobacz jak to działa
(w małym oknie poniżej użytkownik aplikacji porusza się wydzielonej przestrzeni a w tle dużego okna widzimy wyświetlany obraz i przestrzeń po której się porusza ) 

Uwaga, powyższa prezentacja może zawierać elementy które nie są standardowo dostępne w programie (otwieranie piekarnika). Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem wirtualnej prezentacji z elementami animacji, prosimy o kontakt z naszym biurem.

Wymagania programowo – sprzętowe:

  • program CAD Decor PRO, CAD Decor 2.4 z modułem Renderingu Profesjonalnego lub CAD Kuchnie 6.4 z modułem Renderingu Profesjonalnego
  • okulary HTC Vive lub Vive PRO 
  • komputer z procesorem min. Intel i5, 8GB RAM oraz kartą graficzną min. nVidia GTX 1060 (wymagania sprzętowe komputera zdeterminowane są wymogami okularów VR HTC Vive)