obserVeR - przenieś swój projekt do świata wirtualnej rzeczywistości

observer

obserVeR – to dodatkowa, bezpłatna aplikacja wchodząca w skład programów CAD Decor PRO oraz CAD Decor i CAD Kuchnie wyposażonych w moduł Renderingu Profesjonalnego. Za jej pomocą możesz wirtualnie przenieść się do właśnie zaprojektowanego wnętrza, spacerować po nim oraz zajrzeć do każdego zakamarka.

To co potrzebujesz to jeden z naszych programów wyposażonych w moduł Renderingu Profesjonalnego (np. CAD Decor PRO), komputer spełniający wymogi techniczne oraz okulary wirtualnej rzeczywistości HTC Vive. Mając przygotowany, wyrenderowany projekt, zapis projektu do aplikacji obserVeR odbywa się za pomocą jednego przycisku “eksportuj projekt”

observer

Zobacz jak działa VR!

(w prezentowanym materiale video, w małym oknie widzimy użytkownika aplikacji poruszającego się wydzielonej przestrzeni a w tle w dużym oknie oglądamy obraz wyświetlany z perspektywy którą widzi i przestrzeń po której się porusza). Za pomocą kontrolera następuje teleportacja do innych części projektu.

observer

Wymagania programowo – sprzętowe:

  • program CAD Decor PRO, CAD Decor z modułem Renderingu Profesjonalnego lub CAD Kuchnie z modułem Renderingu Profesjonalnego
  • okulary HTC Vive, HTC Vive Cosmos lub Vive PRO 
  • komputer z procesorem min. Intel i5, 8GB RAM oraz kartą graficzną min. nVidia GTX 1070 (wymagania sprzętowe komputera zdeterminowane są wymogami okularów VR HTC Vive) i systemem operacyjnym Windows 10

Uwaga, powyższa prezentacja zawiera elementy, które nie są standardowo dostępne w programie (otwieranie piekarnika). Jeśli jesteś zainteresowany/na stworzeniem wirtualnej prezentacji z elementami interakcji, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta.

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy do zbudowania systemu wirtualnej rzeczywistości.

Newsletter

Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowościach.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Bądź na bieżąco,
zapisz się do newslettera