Zamawianie materiałów demo i wersji testowych oprogramowania

Jeżeli przed zakupem programów CAD Decor, CAD Kuchnie lub CAD Decor Pro chcesz ocenić ich możliwości, skorzystaj z poniższego formularza lub skontaktuj się z naszym działem handlowym /tel. 012 649 99 96/.

Płyta demo CD jest wysyłana bezpłatnie, zawarty na niej materiał ma charakter prezentacyjny i nie umożliwia pracy z programem, ale pozwala zapoznać się z funkcjonalnością oprogramowania. Natomiast jeżeli chcesz sprawdzić jak rzeczywiście pracuje się w naszych programach tworząc projekty, zamów pełną wersję wybranego programu na kluczu czasowym, usługa ta jest odpłatna i kosztuje 220 zł + 23%VAT.

Po upływie terminu ważności klucza czasowego można dokonać zakupu licencji bezterminowej. W takiej sytuacji po opłaceniu należności za wybrany program przesyłamy klientowi nowe kody do tego samego klucza zabezpieczającego. Możliwa jest również rezygnacja, w takim przypadku klucz staje się nieaktywny, a użytkownik ma obowiązek odesłania klucza do naszej firmy.

Uwaga!
Usługa wypożyczenia oprogramowania jest ofertą jednorazową mającą na celu ocenę funkcjonalności oprogramowania.

klucze czasowe zamawiam 1 miesięczną wersję programu CAD Decor Pro na kluczu czasowym w cenie 220 zł + 23% VAT
 zamawiam 1 miesięczną wersję programu CAD Kuchnie na kluczu czasowym w cenie 220 zł + 23% VAT
 zamawiam 1 miesięczną wersję programu CAD Decor na kluczu czasowym w cenie 220 zł + 23% VAT
 odbiór osobisty
 przesyłka kurierska krajowa - na koszt CR SOFT
 przesyłka kurierska zagraniczna - na koszt zamawiającego


Zapoznałem się z zasadami udostępniania programów do testów.
Zgodnie z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 poz 883) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CR SOFT. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości fakt, iż w celu realizacji zamówienia moje dane osobowe zostaną przekazane do producenta oprogramowania i tam będą przetwarzane w celu wygenrowania stosownej licencji.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych przez CR SOFT zgodnie z "Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną" (Dz.U. Nr 144, poz 1204).
Wyrażam dobrowolną zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych przez producenta w/w programów, tj. firmę CAD Projekt K&A zgodnie z "Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną" (Dz.U. Nr 144, poz 1204).

Administratorem bazy danych jest firma CR SOFT.

Przepisz kod z poniższego obrazka
* - pola wymagane

Copyrights © CR SOFT 2016
Wszelkie prawa zastrzeżone