Nowa baza tekstur - tom 1

Kolekcja tekstur tom 1 jest podzielona na sześć kategorii: beton, cegła, drewno, kamień, metale oraz inne okładziny. Kolekcja zawiera ok. 680 tekstur w bardzo dobrej rozdzielczości. Większość z nich występuje również w dużych rozmiarach (przynajmniej jeden z boków tekstury ma aż metr długości/szerokości). Część materiałów jest udostępniona w trzech różnych formatach, dzięki czemu tą samą teksturę można swobodnie nałożyć zarówno na małe powierzchnie, takie jak cokoły, jak i na całe ściany w projektowanym pomieszczeniu.

Przykładowe tekstury

Nowa baza tekstur CAD
Decor CAD Kuchnie


Kolekcja tekstur tom 2 składa się z sześciuset starannie wyselekcjonowanych, nietypowych motywów. Baza zawiera niezwykle barwne tekstury płytek ceramicznych, drewna, futer, obić tekstylnych, cegieł, ścian, dachówek oraz pokarmów i 4 odcienie ludzkiej skóry. Znajdują się w niej również materiały do aranżacji przestrzeni zewnętrznych: trawników, żwirowych ścieżek czy podjazdów.

Kolekcja tekstur tom 2

Bazy z serii Kolekcja tekstur tom 1, tom 2 są kompatybilne z programami do projektowania wnętrz: CAD Decor PRO, CAD Decor, CAD Kuchnie i są dostępna bezpłatnie dla wszystkich naszych klientów posiadających aktywny pakiet serwisowy. Od momentu jej publikacji dołączana jest również do nowo zakupionych programów.

Klienci, posiadający starsze wersje programów mogą zakupić bazę w bardzo korzystnej cenie. Zachęcamy do przyjrzenia się zaletom posiadania aktywnego pakietu serwisowego, który daje Państwu bezpłatny dostęp nie tylko do najnowszych baz standardowo instalowanych w nowych wersjach programów, ale również do wszystkich aktualizacji oprogramowania oraz do bezpłatnego wsparcia technicznego.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, tel. 12 649 99 96.
Copyrights © CR SOFT 2016
Wszelkie prawa zastrzeżone