Baza modeli 3D KOŁO

29.10.2015

Najnowsza baza produktów marki KOŁO posiada popularne serie mebli i ceramiki  w tym:  uniwersalną kolekcję  NOVA PRO, designerską kolekcję LIFE!, miejską kolekcję TRAFFIC oraz wielokrotnie nagradzany, modularny koncept mebli TWINS, a także szeroką gamę bezkołnierzowych misek WC Rimfree.

Koło - baza modeli 3D

Nowe produkty KOŁO  to nowoczesne wzornictwo i innowacyjne rozwiązania ułatwiające utrzymanie porządku i czystości. Nad estetyką i jakością designu czuwa międzynarodowy zespół projektantów, który promuje optymalną funkcjonalność, bezpieczeństwo i ekonomię użytkowania.

Meble i ceramika KOŁO są odpowiedzią na najnowsze trendy w aranżacji łazienek zarówno w mieszkaniach, domach jednorodzinnych jak i w obiektach użyteczności publicznej. Dotyczy to salonów kąpielowych, łazienek rodzinnych, gościnnych, a także pomieszczeń sanitarnych o szczególnych wymaganiach funkcjonalno-higienicznych m.in. w szpitalach, domach opieki czy przedszkolach.

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej www.kolo.com.pl. Znajdziemy tu pełne inspiracji katalogi oraz szczegółowe informacje o produktach marki KOŁO.
Bazę KOŁO znajdziesz również na liście baz produktowych w aktualizatorze internetowym programów CAD Decor PRO, CAD Kuchnie 6.X i CAD Decor oraz na naszej podstronie z bazami. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z kolejnej bazy, która powstała specjalnie dla naszych klientów!
Copyrights © CR SOFT 2016
Wszelkie prawa zastrzeżone